olmezan

Długi weekend - obchody 3 Maja

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

   Już niebawem długo oczekiwany weekend majowy, czyli czas odpoczynku - grillowania. Niestety w ostatnich dniach mamy kiepską aurę... więc zadajemy sobie pytanie - jaka pogoda będzie na "długi" weekend majowy?. Począwszy od soboty aż do środy, temperatura w naszym regionie kształtować się będzie w granicach 16 stopni, na przemian słońce z opadami deszczu. Z kolei niektóre modele synoptyczne na początek tygodnia pokazują sporą dawkę opadów -  i temperaturę nie przekraczającą 12 stopni. Który scenariusz się sprawdzi, tego nie wiemy, mamy nadzieję, że temperatura powędruje w granicę 20 stopni ;).

Jeżeli chodzi o uroczystości 3 maja, Wójt Gminy Łącko zaprasza wszystkich mieszkańców na obchody tego Święta - poniżej program:

Narodowe Święto Trzeciego Maja - program uroczystości:
16.00 – Msza Św. w intencji strażaków z okazji Św. Floriana w kościele parafialnym w Łącku
16.50 – Przemarsz na Pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego.
17.00 – Montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół im. Św. Kingi w Łącku i Orkiestry Dętej im. Tadeusza Moryto.

żródło: pogodynka.pl; meteomodel.pl; lacko.pl;

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Czwartek
23 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Adela, Erast, Felicyta, Klemens,
Klementyn, Orestes, Przedwoj

Do końca roku zostało 39 dni.
Zodiak: Skorpion

logo1

 

Kliknij zobacz aktualną gazetkę

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

2017  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates