olmezan

Budowlani, Górka, Zyndram na starcie rundy wiosennej

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

W minioną niedzielę rozegrano 16 kolejkę  sądeckiej "A"klasy. Górka Szczereż, pojechała do Grybowa i przegrała, tracąc bramkę w ostatniej minucie. Zresztą piłkarze, ze Szczereża tego dnia mieli strasznego pecha, oba gole dla gospodarzy padły po ich samobójczych trafieniach. Jedyną bramkę dla Górki zdobył Kamil Kowalczyk.  Górka po tej porażce spadła z podium, i zajmuję czwartą lokatę. W niedzielę szansa na rehabilitację - mecz u siebie z niżej notowanym Świniarskiem. Zyndram Łącko wybrał się do Stróż, gdzie zmierzył się z tamtejszym Kolejarzem - liderem ligi. Piłkarze z Łącka bardzo intensywnie przygotowywali się do rundy rewanżowej grając sporo sparingów, więc można liczyć, że na wiosnę wyniki powinny być zadowalające. Kolejarz szybko zdobył gola na 1-0, bramkę wyrównującą w 20 minucie zdobył Arkadiusz Lasyk. Remis w tym meczu był największą niespodzianką 16 kolejki, za co brawa dla piłkarzy Zyndrama. W najbliższej kolejce także trudny mecz przed nimi - podejmą Sokół na własnym stadionie. Piłkarze Budowlanych przełożyli swoje spotkanie z ekipą - Orzeł Ptaszkowa. Wielką zagadką jest forma zawodników z Jazowska, drużyna w przerwie zimowej wielu sparingów nie zagrała. W najbliższą niedzielę Budowlani zagrają na wyjeździe z Dąbrovią Wielogłowy.