olmezan

OSP Kadcza , Jazowsko, Obidza na Facebooku

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Okazuję się, że najszybszą/najlepszą drogą komunikacji strażaków ze społeczeństwem w dzisiejszych czasach jest po prostu... facebook. Ochotnicze Straże Pożarne z Kadczy, Jazowska, Obidzy posiadają swoje konta na tym portalu, gdzie szeroko opisują swoją działalność. Największym zainteresowaniem cieszy się profil OSP Kadcza ( 524 polubienia). Poniżej pół tysiąca polubień mają OSP Jazowsko i Obidza. Jednostki poprzez swój profil często nie tylko komunikują sie ze społeczeństwem, ale także mobilizują się nawzajem

Jednostka Straży Pożarnej w Kadczy w ten sposób informuję o najbliższym zebraniu:

"W niedzielę tj. 13.12.2015r w remizie OSP Kadcza o godzinie 15.00 odbędzie się zebranie strażackie. Zapraszamy wszystkich czynnych strażaków , oraz członków MDP. Bardzo prosimy o przekazanie informacji wszystkim, którzy nie posiadają konta na portalu ."

Obserwując poszczególne profile, możemy dowiedzieć się, w jakich akcjach brały udział poszczególne jednostki. Zazwyczaj oprócz opisów można obejrzeć także fotorelację z przeprowadzonych akcji. Profilę prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób i cieszą się sporym zainteresowaniem. 

Zachęcamy do polubienia profili OSP, w ten sposób będziecie na bieżąco z wydarzeniami z naszej okolicy.:

OSP Kadcza-kliknij

OSP Jazowsko- kliknij

OSP Obidza - kliknij

 źródło: facebook OSP Kadcza;

 

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Piątek
24 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Dobrosław, Emilia, Emma, Flora,
Franciszek, Gerard, Gerarda, Gerhard,
Jan, Mina, Pęcisław, Protazy

Do końca roku zostało 38 dni.
Zodiak: Strzelec

logo1

 

Kliknij zobacz aktualną gazetkę

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

2017  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates