olmezan

Derby! Łącko kontra Jazowsko

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

W sobotę 31 października o godzinie 14:30 derby Gminy Łącko !-  Zydnram zagra z Budowlanymi Jazowsko. Obie drużyny w bieżącym sezonie spisują się bardzo słabo, choć Jazowsko w ostatnich meczach zaczęło wreszcie punktować. Zyndram w ostatniej kolejce wygrał wyjazdowe spotkanie z ostatnią drużyną w tabeli - Dunajcem. Budowlani o ile jeszcze w defensywie prezentują sie w miarę solidnie, o tyle gra ofensywna kuleje. Brak Lizonia i Owsianki jest bardzo widoczny, byli to kluczowi gracze, niestety trener Łukasz Zwoliński musi z każdym meczem szukać innych rozwiązań.

Trener drużyny Zyndrama Krzysztof Mirek zapytany przez nas o nastroje przed meczem powiedział: " Nastroje poprawiły się po wygranym ostatnim meczu z Dunajcem. Zdajemy sobie sprawę, że ta runda jest nie najlepsza w naszym wykonaniu, stracone punkty w "wygranych" meczach podłamały nas, ale też i Budowlanym nie idzie. My już nie możemy pozwolić sobie na przegraną"

Mecz zapowiada się ciekawie, tylko jeden punkt dzieli obie drużyny w tabeli, ścisk w dolnych rejonach jest spory - przegrana któregoś z zespołów oznaczać będzie pogorszenie sytuacji w tabeli. Myślę, że remis w tej sytuacji, obie drużyny wziełyby w ciemno. Lepiej jak jest dwóch "rannych" niż jeden "zabity".

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Sobota
19 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta,
Matylda, Mechtylda, Pia, Racimir, Sara

Do końca roku zostało 347 dni.
Zodiak: Koziorożec
nowalijka
Restauracja "Nowalijka"
Karta dań - kliknij
kontakt- 182622030

  

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

kliknij, aby wyświetlić gazetkę

        

  

piano logo3

www.pianodesign.pl

PIANO DESIGN - SALON MUZYCZNY,

PIANINA, FORTEPIANY - NAPRAWA

 

dereń jadalny

www.derenjadalny.cba.pl

2019  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates