olmezan

Pierwsi obcokrajowcy w Budowlanych!

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

 

Chalal Marouane zadebiutował na prawym skrzydle, Sadiq Lukman jest  napastnikiem, w niedzialnym meczu zdobył jedynego gola dla Jazowska !

Pierwsi obcokrajowcy w historii klubu Budowlani Jazowsko zadebiutowali w niedzelnym meczu z Victorią Witowice Dolne ! (1-1). Obaj zawodnicy studiują w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu na kierunku biznes i zarządzanie. Mlodzi zawodnicy Sadiq Lukman rocznik 93' (Nigeria)  Chalal Marouane 94' (Maroko) grali wcześniej w b klasowym zespole Iskra Chełmiec. Drużyna wycofała się z rozgrywek i stali się wolnymi zawodnikami. Sadiq już w pierwszym meczu zdobył gola, zresztą obaj zawodnicy pokazali się z dobrej strony - są graczami ofensywnymi o bardzo dobrej technice i szybkości, i co najważniejsze niezwykle koleżeńscy. Życzymy im  sukcesów w drużynie z Jazowska.W piątek Budowlani grają z Kolejarzem Stróże, początek o godzinie 15.

 

 

 

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

free joomla templatejoomla template

Dzisiaj jest: Sobota
19 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta,
Matylda, Mechtylda, Pia, Racimir, Sara

Do końca roku zostało 347 dni.
Zodiak: Koziorożec
nowalijka
Restauracja "Nowalijka"
Karta dań - kliknij
kontakt- 182622030

  

Sklep Wielobranżowy abc

Obidza - Jan Górka 

kliknij, aby wyświetlić gazetkę

        

  

piano logo3

www.pianodesign.pl

PIANO DESIGN - SALON MUZYCZNY,

PIANINA, FORTEPIANY - NAPRAWA

 

dereń jadalny

www.derenjadalny.cba.pl

2019  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates