olmezan

Pierwsi obcokrajowcy w Budowlanych!

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

 

Chalal Marouane zadebiutował na prawym skrzydle, Sadiq Lukman jest  napastnikiem, w niedzialnym meczu zdobył jedynego gola dla Jazowska !

Pierwsi obcokrajowcy w historii klubu Budowlani Jazowsko zadebiutowali w niedzelnym meczu z Victorią Witowice Dolne ! (1-1). Obaj zawodnicy studiują w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu na kierunku biznes i zarządzanie. Mlodzi zawodnicy Sadiq Lukman rocznik 93' (Nigeria)  Chalal Marouane 94' (Maroko) grali wcześniej w b klasowym zespole Iskra Chełmiec. Drużyna wycofała się z rozgrywek i stali się wolnymi zawodnikami. Sadiq już w pierwszym meczu zdobył gola, zresztą obaj zawodnicy pokazali się z dobrej strony - są graczami ofensywnymi o bardzo dobrej technice i szybkości, i co najważniejsze niezwykle koleżeńscy. Życzymy im  sukcesów w drużynie z Jazowska.W piątek Budowlani grają z Kolejarzem Stróże, początek o godzinie 15.

 

 

 

Dodaj komentarz

Serwis jazowsko.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.Serwis gromadzi dane osobowe autorów komentarzy (adres IP, oraz nick).Komentarze: obraźliwe, złośliwe, spamerskie, nieetyczne będą kasowane/ nieopublikowane.

Kod antyspamowy
Odśwież

free joomla templatejoomla template
nowalijka
Karta Dań 
kliknij
dania dnia
kliknij
tel.18 262 20 30
porebski transport
PORĘBSKI TRANSPORT
szczegóły oferty kliknij
auto spec
AUTO-SPEC
szczegóły oferty kliknij
niezwykly dzien
www.niezwykłydzień.pl
Studio Filmowe Niezwykły Dzień -
wideofilmowanie, kamerzysta-
wesela.

  www.obidza.jazowsko.com.pl

2021  Jazowsko - Jazowsko.com.pl   globbers joomla templates